SportsBay Live Stream Matches Today – Tuesday 17th May 2022 – Schedule Time UK GMT+1

SportsBay Live Stream Matches Today –
Tuesday 17th May 2022 – Schedule Time UK GMT+1

Solve the problem of not watching live broadcasts on Chrome, Edge and Opera browsers

00:00 La casa de los famosos – Season 2, Episode 7 Telemundo (CH-131)


01:00 FBI – Season 4, Episode 21 CBS USA (CH-52)


01:00 Soltero con hijas – Season 1, Episode 80 UNivison (CH-132)


01:00 Enamorándonos – Season 3, Episode 94 Unimas (CH-133)


01:00 Teen Mom 2 – Season 11, Episode 11 MTV USA (CH-371)


08:00 Ethiopia Premier League : Addis Ababa Ketema – Dire Dawa Kenema SuperSport Football (CH-56)


10:00 A-League Semi Final : Western United – Melbourne Victory BT Sport 1 UK (CH-31)


11:00 Portugal U23 Taca Revelacao : Benfica U23 -. Estoril Praia U23 Canal 11 Portugal (CH-17)


11:00 Ethiopia Premier League : Bahardar – Adama Kenema SuperSport Football (CH-56)


11:30 Korea Republic K League 1 : Incheon United – Daegu Astro Supersport 1 (CH-123)


14:00 Ethiopia Premier League : Arba Minch Kenema – Awassa Kenema SuperSport Football (CH-56)


14:30 Portugal U23 Taca Revelacao : CS Maritimo U23 -. Sporting Braga U23 Canal 11 Portugal (CH-17)


15:00 Egypt Premier League : El Gouna FC -. Misr Lel Makasa Ontime Sports Egypt (CH-1)


15:30 UEFA U17 European Championship : Denmark U17 – Sweden U17 DR 2 Denmark (CH-2) | Match! Football 3 Russia (CH-138) | Sport klub HD Serbia (CH-453)


15:30 UEFA U17 European Championship : Serbia U17 – Belgium U17 beIN Sports MENA English 2 (CH-90) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | Sport 3 Israel (CH-142)


16:00 Finnish League: Helsinki – Lahti Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


17:30 Egypt Premier League : Future FC -. Al Ittihad Alexan Ontime Sports Egypt (CH-6)


17:30 Portugal U19 Championship : SL Benfica U19 -. GD Estoril Praia U19 Canal 11 Portugal (CH-17)


18:00 UEFA U17 European Championship : Scotland U17 – Portugal U17 RTP 1 Portugal (CH-7) | Sport 3 Israel (CH-142)


18:00 UEFA U17 European Championship : Turkey U17 – Spain U17 Match! Football 2 Russia (CH-137) | TUDN USA (CH-66) | Teledeporte Spain (CH-529) | Sport klub HD Serbia (CH-453)


18:00 Greece Super League : AEK Athens -. Olympiacos Piraeus Match! Futbol 3 Russia (CH-138)


18:00 Greece Super League : PAOK Thessaloniki -. Panathinaikos Diema Sport 3 Bulgaria (CH-8) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


18:00 Greece Super League : PAS Giannina -. Aris Thessaloniki Nova Sport Bulgaria (CH-9)


19:00 Netherlands Eredivisie Relegation ” ADO Den Haag -. FC Eindhoven ESPN 1 NL (CH-379)


00:00 France Ligue 1 Relegation : Paris FC -. FC Sochaux Arena Sport 2 Croatia (CH-433) | bein Sports 1 France (CH-116) | beIN Sports 2 Qatar (CH-92) | DAZN 2 Bar HD Germany (CH-427)


19:30 Italy Serie B : Benevento – Pisa Sport 5 Live Israel (CH-146)


19:30 Copa Do Brasil De Futebol Sub-17 : Sport – Cruzeiro SporTV Brazil (CH-78)


19:35 Argentina Primera B Metropolitana : Fénix – Comunicaciones TyC Sports Argentina (CH-1)


19:45 England Premier League : Southampton – Liverpool USA Network (CH-343) | Astro SuperSport 3 (CH-125) | beIN Sports MENA English 1 (CH-61) | Sky Sports Premier League (CH-130) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | RMC Sport 1 France (CH-119) | Canal+ Sport France (CH-122) | CANAL+ Sport 2 Poland (CH-73) | beIN Sports Premium 1 (CH-98) | ESPN BR (CH-81) | Sport Klub 1 Serbia (CH-101) | DAZN 1 Spain (CH-445) | ESPN SUR (CH-149) | Sport 1 Israel (CH-140)


19:45 England Championship : Nottingham Forest – Sheffield United beIN Sports English 3 (CH-46) | Sky Sports Football (CH-35) | SuperSport Football (CH-56) | beIN Sports Premium 2 (CH-99) | beIN Sports 2 France (CH-117) | Eleven Sports 2 Poland (CH-72) | DAZN 2 Spain (CH-446) | ESPN2 BR (CH-82) | Sport 4 Israel (CH-143)


20:00 Egypt Premier League : Zamalek SC -. Talaea El Gaish Ontime Sports Egypt (CH-10)


20:00 Colombia Liga Femenina : Deportivo Cali Women – Millonarios Women Win sport+ (CH-392)


23:00 Chile Primera B : Deportes Temuco -. CD Cobreloa Calama TNT Sports Chile (CH-17)


23:00 Copa Do Brasil De Futebol Sub-17 : Vasco – Fluminense SporTV Brazil (CH-78)


23:15 Copa Libertadores : Caracas – The Strongest beIN Sports MENA English 1 (CH-61) | Sport 3 Israel (CH-142)


23:15 Copa Libertadores : RB Bragantino – Estudiantes beIN SPORTS USA (CH-425) | beIN Sports MENA 1 (CH-91) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Arena Sport 1 Premium (CH-134) | ESPN BR (CH-81) | Sport 4 Israel (CH-143)


23:15 Copa Libertadores : Peñarol – Cerro Porteño beIN Sports MENA English 2 (CH-90) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | ESPN4 BR (CH-85) | Sport 2 Israel (CH-141)


23:15 Copa Sudamericana : Banfield – Universidad Católica beIN Sports MENA 3 (CH-93) | Sport 1 Israel (CH-140)


23:15 Copa Sudamericana : Internacional – Medellín beIN Sports MENA 4 (CH-94) | Arena Sport 1 Croatia (CH-432)


23:15 Copa Sudamericana : Ceará – General Caballero JLM beIN Sports MENA 2 (CH-92)


23:30 Colombia Primera B : Itagui Leones FC -. Real Cartagena FC Win sport+ (CH-392)


01:30 Chile Primera B : CD Santa Cruz -. San Luis de Quillota TNT Sports Chile (CH-17)


01:30 Copa Libertadores : Boca Juniors – Corinthians beIN Sports MENA 1 (CH-91) | beIN SPORTS en Español (CH-372) | Sport TV1 Portugal (CH-49) | Polsat Sport Poland (CH-47) | Match TV Russia (CH-127) | Match! Football 2 Russia (CH-137) | Arena Sport 2 Premium (CH-135) | ESPN 2 NL (CH-386) | ESPN BR (CH-81) | Sport 4 Israel (CH-143)


01:30 Copa Libertadores : Flamengo – Universidad Católica beIN Sports MENA 2 (CH-92) | beIN SPORTS USA (CH-425) | beIN Sports MENA 2 (CH-92) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | Sport 3 Israel (CH-142)


01:30 Copa Libertadores : Sporting Cristal – Talleres Córdoba beIN Sports MENA English 1 (CH-61) | beIN Sports MENA 3 (CH-93) | Sport 2 Israel (CH-141)


01:30 Brazil Serie B : Novorizontino – Sport Recife SporTV Brazil (CH-78) | Premiere Brazil (CH-88)


01:30 Copa Sudamericana : Nueve de Octubre – Guaireña beIN Sports English 3 (CH-46) | ESPN SUR (CH-149)


01:30 Copa Sudamericana : Atlético Goianiense – Antofagasta beIN Sports MENA 4 (CH-94) | ESPN2 SUR (CH-150) | Sport 1 Israel (CH-140)


01:30 Copa Sudamericana : Junior – Oriente Petrolero beIN Sports MENA English 2 (CH-90)


01:40 Colombia Primera B : Fortaleza FC -. Bogota FC Win sport+ (CH-392)


01:55 World Club Friendly : Toluca – Bayer Leverkusen TUDN USA (CH-66) 


15:00 IPL : Kings XI Punjab – Delhi Capitals beIN Sports MENA English 3 (CH-46) | Sky Sports Cricket (CH-65) | Sky Sports Main Event (CH-38) | Astro Cricket (CH-370) | SuperSport Cricket (CH-368) | Willow Cricket (CH-346) | Fox Cricket (CH-369)

 

10:30 FIH Pro League : Spain – France BT Sport 1 UK (CH-31) | Astro SuperSport 4 (CH-126) | SuperSport Variety 2 (CH-417)


12:30 FIH Pro League Women : China W – Argentina W BT Sport 2 UK (CH-32) | Astro SuperSport 4 (CH-126) | SuperSport Variety 2 (CH-417)


09:00 ATP Geneva Open, Lyon Open or Internationaux de Strasbourg Men’s and Women’s Tennis Channel (CH-40) | Sport TV2 Portugal (CH-74) | beIN Sports MENA 5 (CH-95) | beIN Sports 3 France (CH-118)


10:00 ATP Lyon beIN Sports 2 France (CH-117) | Sport klub 2 Serbia (CH-102)


11:00 Tenis: ATP 250 Geneva & WTA 250 Rabat & ATP 250 Lyon & WTA 250 Strasbourg – Sport klub 2 Serbia (CH-102)

 

18:00 Swedish Elitserien League Speedway : Indianerna -. Vastervik Eleven Sports 1 Poland (CH-71) | Premier Sports 1 UK (CH-451)


01:00 WWE NXT BT Sport 1 UK (CH-31) | USA Network (CH-343) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


19:10 MLB : Chicago White Sox – Kansas City Royals beIN Sports MENA English 2 (CH-90) | NBCS Chicago (CH-2)


20:10 MLB : Arizona Diamondbacks – Los Angeles Dodgers Bally Sports Arizona (CH-3)


23:10 MLB : Cincinnati Reds – Cleveland Indians Bally Sports Ohio (CH-4)


23:40 MLB : Detroit Tigers – Tampa Bay Rays Bally Sports Detroit (CH-1)


23:40 MLB : Washington Nationals – Miami Marlins Bally Sports Florida (CH-5)


23:45 MLB : San Diego Padres – Philadelphia Phillies NBCS Philadelphia (CH-6)


00:05 MLB : New York Yankees – Baltimore Orioles YES USA (CH-7)


00:07 MLB : Seattle Mariners – Toronto Blue Jays Sportsnet One (CH-8)


00:10 MLB : Chicago White Sox – Kansas City Royals NBCS Chicago (CH-9)


00:10 MLB : Houston Astros – Boston Red Sox BT Sport 2 UK (CH-32) | TBS USA (CH-336)


00:10 MLB : St. Louis Cardinals – New York Mets Bally Sports Midwest (CH-10)


00:40 MLB : Atlanta Braves – Milwaukee Brewers Bally Sports South (CH-2)


00:40 MLB : Pittsburgh Pirates – Chicago Cubs Marquee Sports (CH-3)


01:05 MLB : Los Angeles Angels – Texas Rangers Bally Sports West (CH-11)


01:40 MLB : San Francisco Giants – Colorado Rockies NBCS Bay Area (CH-12)


02:40 MLB : Minnesota Twins – Oakland Athletics NBCS California (CH-13) | Sport 5 Live Israel (CH-146)


03:10 MLB : Arizona Diamondbacks – Los Angeles Dodgers Bally Sports Arizona (CH-14)


16:00 Turkish Basketball 1st League : Konyaspor – Ankara Kolejliler TRT Spor 2 Turkey (CH-4)


17:00 Bulgaria NBL : BC Le-ki -. Balkan Botevgrad Max Sport 2 Bulgaria (CH-11)


17:00 Slovenian League Playoff 1/2 Final (G2) : Podčetrtek – Helios Sport Klub 4 Serbia (CH-104)


17:40 Israel National League : Elitzur Kiryat Atta -. Maccabi Ironi Ramat Gan Sport 5 Plus Israel (CH-145)


18:00 Germany BBL : Riesen Ludwigsburg -. Ulm Basketball Sport Klub 6 Serbia (CH-16) | Sport 5 Star Israel (CH-147)


18:30 Israel National League : Hapoel Galil Gilboa BC -. Hapoel Jerusalem Sport 5 Israel (CH-144)


18:30 Super League : Bursaspor – Fenerbahce Tivibu Spor 2 Turkey (CH-5) | Sport 2 Israel (CH-141)


19:30 Poland PLK : Slask Wroclaw -. Legia Warszawa Polsat Sport Poland (CH-47)


19:30 France Pro A : Limoges CSP -. ASVEL Lyon Villeurbanne beIN Sports 3 France (CH-118)


19:30 Italian League Playoffs 1/4 Final (G2) : Virtus – Pesaro Sport Klub 4 Serbia (CH-104)


19:45 Italy Serie A : Olimpia Milano -. Pallacanestro Reggiana Sport Klub 6 Serbia (CH-16) | Rai Sport Italy (CH-12)


00:00 WNBA : Indiana Fever W – Atlanta Dream W TSN5 (CH-115)


01:00 WNBA : Dallas Wings W – Washington Mystics W CBS Sports Network (CH-308)


03:00 WNBA : Las Vegas Aces W – Phoenix Mercury W CBS Sports Network (CH-308)


03:30 WNBA : Los Angeles Sparks W – Minnesota Lynx W Spectrum SportsNet (CH-15)


01:00 2022 NBA Draft Lottery ESPN USA (CH-44) | Sport 5 Israel (CH-144)


01:30 NBA : Miami Heat – Boston Celtics ESPN USA (CH-44) | Sky Sports Arena (CH-36) | Sky Sports Main Event (CH-38) | beIN Sports Premium 3 (CH-100) | beIN Sports 1 France (CH-116) | Arena Sport 1 Premium (CH-134) | CANAL+ Sport Poland (CH-48) | ESPN 1 NL (CH-379) | Movistar Deportes Spain (CH-436) | TSN1 (CH-111) | TSN3 (CH-113) | TSN4 (CH-114) | TSN5 (CH-115) | Sport 5 Israel (CH-144)

22:30 Surf: Challenger Series – Gwm Sydney Surf Pro – WSL Sport TV5 Portugal (CH-15)

11:10 Tour of Italy | 10th stage Pescara – Jesi (196km) Eurosport 1 UK (CH-41) | Eurosport 1 Poland (CH-57) | EuroSport 1 Spain (CH-524)


14:20 IIHF World Championship 2022 : Czech Republic – Austria TSN5 (CH-115) | Match TV Russia (CH-127) | Arena Sport 3 Premium (CH-139)


14:20 IIHF World Championship 2022 : Italy – Denmark TSN3 (CH-113)


18:20 IIHF World Championship 2022 : Sweden – Great Britain TSN5 (CH-115) | TVP Sport Poland (CH-128)


18:20 IIHF World Championship 2022 : Switzerland – Kazakhstan TSN3 (CH-113) | Match TV Russia (CH-127) | Arena Sport 3 Premium (CH-139)


00:00 NHL : Tampa Bay Lightning – Florida Panthers TNT USA (CH-338) | Sport Klub 3 Serbia (CH-103)


02:30 NHL : St. Louis Blues – Colorado Avalanche TNT USA (CH-338) 

 

16:45 Russia Super League Women : CSKA Moscow – Zvezda Zvenigorod Match TV Russia (CH-127)


17:00 Russia Super League Women : NP Rostov-Don (W) -. Handball Club Lada (W) Match! Igra Russia (CH-13)


08:30 Suncorp Super Netball : Sunshine Coast Lightning W – New South Wales Swifts W Sky Sports Arena UK (CH-36)


11:00 Suncorp Super Netball : West Coast Fever W – Melbourne Vixens W Sky Sports Arena UK (CH-36)


19:45 Premiership Rugby Cup Final : Worcester Warriors – London Irish BT Sport 1 UK (CH-31)

 

16:30 PlusLiga : PWSZ Nysa – Bedzin Polsat Sport Poland (CH-47)

 

Free Live Sports Streams This is a free sports live streaming ing website that provides multiple links to watch any match from any sport event live, securely and free.

We offer the best Basketball, Tennis, Football and every sport streaming s in HD without subscription. Watch any soccer competition online from your mobile, tablet, Mac or PC.

Stream sports live from channels like Sky Sports, Fox Sports, NBA TV, NFL Network, ESPN, TNT, NBCSports and many other world sport TV Channels.

SportsBay Live Stream Matches Toda

Comments are closed.